3 Impro Ceļojumi - Klasiskā Rīga
 
  Mājas / Hack3d by Afee
 


Meklēt lapā..


Klasiskā Rīga

Rīgas sirds

 
Piedāvājam pastaigu pa šaurajām Vecrīgas ieliņām, apskatot Rīgas sirds svarīgākos arhitektūras pieminekļus, klausoties vēsturiskajos stāstos un leģendās. Uzzināsiet, kur spēlē vienas no vecākajām ērģelēm pasaulē, kur atrodas augstākais baznīcas tornis un kas paslēpts Rīgas pagrabos, kā arī daudzas citas interesantas lietas.
 
* 2 stundu pastaiga pa Vecrīgu.

 

 
 

Skaistā Rīga
 
1997. gada decembrī Rīgas centrs tika iekļauts UNESCO kultūras mantojuma sarakstā. Rīga ir kā arhitektūras un pilsētbūvniecības enciklopēdija, sākot ar Vecrīgas šaurajām ieliņām un neregulāro viduslaiku plānojumu, un beidzot ar mūsdienīgām augstceltnēm. Eiropas pilsētu vidū Rīga lepojas ar grezno Art Nouveau jeb jūgendstilu, kura ietekmē radītas ap četrdesmit procentu no Rīgas centra ēkām. Ekskursijas laikā apskatīsiet gan Vecrīgu, gan Rīgas bulvāru loku ar brīnišķīgajiem parkiem un zaļajiem skvēriem, gan jūgendstila krāšņos namus. Ekskursija veicama ar kājām vai kājām un autobusu.
 
* 3 stundu ekskursija pa Rīgu ar kājām vai ar kājām un autobusu.
 
 
Daugavas abi krasti

Rīgas ainava nav iedomājama bez Daugavas – latviešu tautas likteņupes, kas vienlaicīgi bijis nozīmīgs tirdzniecības ceļš, pilsētas aizsargs un tautas vienotības simbols.
Daugavas labais krasts ir Rīgas pilsētas sirds. Lielais Kristaps krastmalā aicina doties dziļāk pilsētā un apskatīt tās atjaunoto simbolu Melngalvju namu un Rolanda statuju, Pētera baznīcu un Rīgas Domu. Nedaudz tālāk ir Rīgas zaļais centrs ar bulvāru loku, Brīvības pieminekli un Jūgendstila kvartāliem.
Pavisam cita ainava un dzīves ritms ir pilsētai Daugavas kreisajā krastā. Te starp bruģētām ieliņām un priedēm paslēpies romantiskais Āgenskalns un vēl joprojām apskatāma fantastiska koka apbūve, kas apvieno labākās krievu koka būvniecības un Rietumu koka arhitektūras paraugus. Ielūkojieties Pārdaugavas ainavās pirms te nav saradušies Rīgas debesskrāpju kvartāli, pēc gadiem tā būs lieliska laikmeta liecība! Un, protams, Daugavas tilti – katram no tiem ir savs stāsts!
 
* 3½ stundu ekskursija pa Rīgu ar kājām un autobusu.

 


Brīvdabas muzejs
Brīvdabas muzejā iespējams apskatīt Latvijas novadu lauku sētas. Muzejs dibināts 1924. gadā un ir viens no vecākajiem etnogrāfiskajiem brīvdabas muzejiem Eiropā. Šobrīd te apskatāmi vairāk kā 100 000 dažādi autentiski eksponāti – gan lauku sētas un darbarīki, gan sadzīves priekšmeti no visiem Latvijas novadiem. Vidi un mūsu iztēli atdzīvina uz vietas strādājoši amatnieki un rokdarbnieces, kas uzbur patiesu Latvijas lauku ikdienu pirms simts un divsimts gadiem.
  
* 5 stundu ekskursija ar kājām un autobusu.
 
 
 
 
Vairāk informācijas iegūsiet rakstot mums uz e-pastu incoming@impro.lv
vai zvanot 67221312
  
Photo Copyright IR, TAVA, A. Meiers, A. Tone, A. Liepiņš, I. Stūrmanis
© 2006 Impro. Visas tiesibas aizsargatas